Fototapety ścienne do sypialni lub naklejki ścienne mogą zaoszczędzić dużo cennego czasu w kwestii jaką jest dekorowanie pokoju Twojego dziecka. Jednakże, jeśli masz napięty budżet lub chcesz tworzyć własne unikalne freski w pokoju pociechy, możesz stworzyć malowidła ścienne samodzielnie. Dla majsterkowiczów to naprawdę atrakcyjna opcja. Masz jeszcze inne rozwiązanie – możesz jednak zdecydować, że będzie to fototapeta ze sklepu – wszystko zależy od Ciebie.

Tak czy inaczej szukaj inspiracji, spójrz na zdjęcia w Internecie. Dzieci zazwyczaj uwielbiają postaci z kreskówek, jakie mogą znaleźć się na fototapetach, widok uroczych zwierzątek lub zdjęcia związane z przestrzenią kosmiczną.

Możesz zapytać dzieci o ich opinię, dowiedzieć się co właściwie chcą mieć na ścianie pokoju. Wybór prostego 2D obrazu dominujący nad obrazem 3D jest taki, że jeśli zdecydujesz się to robić samodzielnie to będzie łatwiej to skopiować i w ten sposób możesz zaoszczędzić sporo czasu. Fototapety do sypialni 3d powieksza mała sypialnie i będzie nam sie lepiej mieszkało.

Fototapety do sypialni